Nemovitosti

Nemovitosti

Prodej + parkovací stání 490.000,- Kč

Komfortní byt 3+kk, 72 m2, P 7- Holešovice, Komunardů

Komfortní byt 3+kk, 76 m2 se dvěma terasami 25 m2, v 1. patře novostavby s výtahem. Obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně myčky, francouzskými okny a přímým vstupem na částečně zastřešenou terasu. 2 ložnice- obě s přístupem na druhou, taktéž částečně zastřešenou terasu. 2 koupelny s vanou a sprchovým koutem, 2 x toaleta. V chodbě prostorná vestavná skříň a taktéž prostor pro pračku a sušičku za posuvnými dveřmi……..

7.290.000,- Kč
+ poplatky 10.000,- Kč

Ekologický luxusní dům 6+1, 400 m2, Dolní Jirčany

Ekologická luxusní vila 6+1, 400 m2 v uzavřeném rezidenčním areálu. Obývací pokoj s krbem, nezařízeno, plně vybavená kuchyň, 5 ložnic, 3 koupelny, zimní zahrada, dvougaráž, 2 prostorné terasy, sítě, internet, bezpečnostní systém. Úsporný provoz- tepelná čerpadla, solární kolektory. Velká zahrada 5500 m2 s maximálním vybavením. Tenisové kurty, venkovní bazén se slanou vodou, whirlpool, termální lázeň s protiproudem, sauna. Jižní orientace v klidné lokalitě s výhledem do zalesněného údolí. Mimořádná nabídka pro náročné. Možnost pronájmu dvou domů. Doporučujeme.

70.000,- Kč
+ charges 7.000,-

Luxurious apartment 3+kk, 92 sqm, Prague 2 – Vinohrady

Luxurious apartment 3+kk, 92 sqm, on the 3rd floor of a brick bldg. with an elevator, completely furnished, 2x bedroom, fully fitted kitchen, refrigerator, dishwasher, telephone, videophone, internet, dishes, bedings, TV, satellite, washer, parquets and tiles, poss. parking in the garage, garden, heated swimming pool, sauna, aircondition, 24hours security and maintenance, cleaning and other services including washing and ironing possible for an extra payment. Recommended.

40.000,- Kč
+ charges 5.000,- + energy 2.000,-

Luxurious apartment 2+1, 65 sqm, Prague 1- Truhlarska

Luxurious apartment 2+1, 65 sqm on the first floor of a representative building after complete and costly reconstruction. Sitting room, 1 bedroom, bathroom with a bathtube, separate toilet. Fully equipped and furnished including bed linen and towels, washing machine, dishwasher, microwave, coffee machine, dishes, videophone, LCD TV, satelit, telefon, internet, security system. Comfortable living suitable for a demanding client, quiet location in the heart of Prague. Recommended.

32.000,- Kč
+ služby 1.980,- + elektřina

Komfortní kanceláře, 36 m2, Praha 1- Vodičkova

Pronájem komfortní kanceláře, 36 m2, po kompletní rekonstrukci, v 5. patře secesního domu s výtahem a nepřetržitou ostrahou, sociální zázemí a kuchyňka na chodbě sdílené pouze se dvěma nájemci, na podlahách nové parkety, naprostý klid- výhled do klidného vnitrobloku, telefon, internet, možno zajistit úklid za poplatek, možnost pronájmu reklamních vitrín v pasáži nebo na fasádě budovy. Prostory se nacházejí v samotném centru Prahy, s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dostupností MHD. K dispozici i větší kanceláře různých dispozic. Doporučujeme.

12.000,- Kč