Nemovitosti

Nemovitosti

Exkluzivní moderní vila, 6+kk, 250 m2, Černošice

Exkluzivní moderní vila ve francouzském stylu se sedlovou střechou a venkovními dřevěnými okenicemi od studia Heyworth, 6+kk, 250 m2, v překrásné a klidné rezidenční lokalitě starých Černošic- Slunný vrch. Prostorný obývací pokoj 55 m2 s krbem a vstupem na zastřešenou terasu 30 m2, plně vybavenou kuchyňskou linkou se spotřebiči Siemens, 4 ložnice se šatnami, posilovna, 2 koupelny, 3 x wc, komora, spíž, technická místnost, dvougaráž s automatickým ovládáním vjezdové brány a garáž. vrat. Nadstandardní technické vybavení, wellness s vířivkou a saunou. Pozemek 1212 m2 s krásnou zahradou ve stylu Provence. Mimořádné bydlení v klidné VIP lokalitě s krásným výhledem na okolní lesy. Výborná dostupnost do Prahy. Doporučujeme.

20.900.000,- Kč
+ poplatky 10.000,- Kč

Ekologický luxusní dům 6+1, 400 m2, Dolní Jirčany

Ekologická luxusní vila 6+1, 400 m2 v uzavřeném rezidenčním areálu. Obývací pokoj s krbem, nezařízeno, plně vybavená kuchyň, 5 ložnic, 3 koupelny, zimní zahrada, dvougaráž, 2 prostorné terasy, sítě, internet, bezpečnostní systém. Úsporný provoz- tepelná čerpadla, solární kolektory. Velká zahrada 5500 m2 s maximálním vybavením. Tenisové kurty, venkovní bazén se slanou vodou, whirlpool, termální lázeň s protiproudem, sauna. Jižní orientace v klidné lokalitě s výhledem do zalesněného údolí. Mimořádná nabídka pro náročné. Možnost pronájmu dvou domů. Doporučujeme.

70.000,- Kč
+ charges 7.000,-

Luxurious apartment 3+kk, 92 sqm, Prague 2 – Vinohrady

Luxurious apartment 3+kk, 92 sqm, on the 3rd floor of a brick bldg. with an elevator, completely furnished, 2x bedroom, fully fitted kitchen, refrigerator, dishwasher, telephone, videophone, internet, dishes, bedings, TV, satellite, washer, parquets and tiles, poss. parking in the garage, garden, heated swimming pool, sauna, aircondition, 24hours security and maintenance, cleaning and other services including washing and ironing possible for an extra payment. Recommended.

40.000,- Kč
+ charges 5.000,- + energy 2.000,-

Luxurious apartment 2+1, 65 sqm, Prague 1- Truhlarska

Luxurious apartment 2+1, 65 sqm on the first floor of a representative building after complete and costly reconstruction. Sitting room, 1 bedroom, bathroom with a bathtube, separate toilet. Fully equipped and furnished including bed linen and towels, washing machine, dishwasher, microwave, coffee machine, dishes, videophone, LCD TV, satelit, telefon, internet, security system. Comfortable living suitable for a demanding client, quiet location in the heart of Prague. Recommended.

32.000,- Kč
+ služby 1.980,- + elektřina

Komfortní kanceláře, 36 m2, Praha 1- Vodičkova

Pronájem komfortní kanceláře, 36 m2, po kompletní rekonstrukci, v 5. patře secesního domu s výtahem a nepřetržitou ostrahou, sociální zázemí a kuchyňka na chodbě sdílené pouze se dvěma nájemci, na podlahách nové parkety, naprostý klid- výhled do klidného vnitrobloku, telefon, internet, možno zajistit úklid za poplatek, možnost pronájmu reklamních vitrín v pasáži nebo na fasádě budovy. Prostory se nacházejí v samotném centru Prahy, s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dostupností MHD. K dispozici i větší kanceláře různých dispozic. Doporučujeme.

12.000,- Kč